प्रदेश समाचार

सुदूरपश्चिमका मुख्यमन्त्री सोडारीले विपक्षीको विरोधकाबीच विश्वासको मत पाए

३ जेष्ठ २०८१, बिहीबार १३:२४

धनगढी, ३ जेठ । तेश्रो पटकमा सुदूरपश्चिम प्रदेशका मुख्यमन्त्री दीर्घबहादुर सोडारीले विश्वासको मत पाएका छन् ।

विश्वासको मत लिने प्रस्तावको पक्षमा २८ मत प-यो । यससँगै मुख्यमन्त्रीले विश्वासको मत पाएको सभामुख भण्डारीले जानकारी दिए ।

प्रतिपक्षलाई बाहिर राखेर नै मुख्यमन्त्री सोडारीले विश्वासको मत पाएका हुन् । प्रदेश सभाको बिहीबार बसेको बैठकमा नेपाली कांग्रेससँगै नागरिक उन्मुक्ति पार्टीको रेशम चौधरी समूहका सांसदहरूको नाराबाजी र बहिष्कारका बीच विश्वासको मत लिने प्रस्ताव पेस भएको थियो ।

प्रदेश सभा बैठक सुरु भए लगत्तै उनीहरूले वेल घेराउ गरेर नाराबाजी गरेका थिए । कांग्रेस र नाउपा सांसदहरूको नाराबाजीका बीच सभामुखले मुख्यमन्त्री सोडारीलाई विश्वासको मत दिने प्रस्ताव टेबल गर्न अनुमति दिए ।

लगत्तै सभामुख भण्डारीले मत विभाजन प्रक्रिया सुरु गरे । त्यसपछि कांग्रेस र नाउपा रेशम पक्षका प्रदेश सांसदहरू बैठक कक्ष छाडेर बाहिर गए । सत्ता पक्षका सांसदहरू मात्र बाँकी रहेको बैठकमा सभामुखले मतदान प्रक्रिया पूरा गराए ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्